Cariere

2. Coordonator Afterschool

Cerințe și ce oferim:

1. Învățător pentru clasele primare

Сerințe: Studii superioare (de preferat pedagogice), limba germană - nivel minim C1, dorința de a lucra cu copiii, responsabilitate, flexibilitate, apreciem persoanele cu imaginație, calme, care doresc să folosească metode aplicate de învățare prin joc și cooperare.

Oferim: - atmosferă prietenoasă și deschisă, axată pe învățarea reciprocă și pe cercetarea metodelor noi de predare, salariu atractiv.

2. Coordonator Afterschool

Сerințe: Studii superioare (de preferat pedagogice), limba germană - nivel minim B2, bună capacitate de organizare proprie și a grupului de copii, dorința de a lucra cu copiii, responsabilitate, flexibilitate; apreciem persoanele cu imaginație, calme, care doresc să folosească metode aplicate de învățare prin joc și cooperare.

Vă rugăm să trimiteți Curriculum Vitae la adresa: contact@zeppelinschule.ro