Cariere

3. Secretară

Cerințe și ce oferim:

1. Învățător pentru clasele primare Și Coordonator Afterschool

Сerințe: Studii superioare (de preferat pedagogice), limba germană - nivel minim C1, dorința de a lucra cu copiii, responsabilitate, flexibilitate, apreciem persoanele cu imaginație, calme, care doresc să folosească metode aplicate de învățare prin joc și cooperare.

Oferim: - atmosferă prietenoasă și deschisă, axată pe învățarea reciprocă și pe cercetarea metodelor noi de predare, salariu atractiv.

1. Coordonator Afterschool

Сerințe: Studii superioare (de preferat pedagogice), limba germană - nivel minim B2, bună capacitate de organizare proprie și a grupului de copii, dorința de a lucra cu copiii, responsabilitate, flexibilitate; apreciem persoanele cu imaginație, calme, care doresc să folosească metode aplicate de învățare prin joc și cooperare.

1. 3.     Secretară

Сerințe: persoană foarte organizată, dispusă la activități de tip multitasking, responsabilă, flexibilă, politicoasă, adaptabilă.

Oferim: atmosferă prietenoasă, deschisă între colegi, salariu atractiv.

Vă rugăm să trimiteți Curriculum Vitae la adresa: contact@zeppelinschule.ro